www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat sammanlagt serie 5
- Resultat sammanlagt serie 6
- Resultat sammanlagt serie 6 + final
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat klassvis serie 5
- Resultat klassvis serie 6
- Resultat klassvis serie 6 + final
- Ranking 2016
- LLT4
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Dam, Junior & Öppna SM + Öppen klass samt LLT 4 (Sista uttagningen till landslaget), Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2. till 3. juli 2016

Uppdaterad: 03.03.2017 kl 20:05

Ranking 2016

Största LLT
SM-kval
SM-kval
SM
Sudden
Sum

Klass Junior
1.
Emil Bagger-Jörgensen

Strövelstorps Jaktskytteklubb
1329489136451
2.
Edvin Isaksson

Habo Jaktvårdsförening
1328576123416
3.
Albin Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
947973111357

Klass Senior
1.
Kent Stensson

Svenljunga Skytteförening
1409796141474
2.
Patrik Wahlberg

Visby Lerduveklubb
1419892142473
3.
Niclas Boo

Strövelstorps Jaktskytteklubb
1389795142472
4.
Jörgen Eliasson

Umeå Jaktskytteklubb
1429895136471
5.
Alexander Hansson

Berga Jaktskytteklubb
1419493142470
6.
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
1369695138465
7.
Fredrik Amour

Svenljunga Skytteförening
1389190143462
8.
Lars Gustavsson

Älghults Jaktskytteklubb
1329594138459
9.
Mattias Broling

Gnosjöortens Jaktvårdsförening
1379490138459
10.
Erik Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
1339594137459
11.
Ronnie Vest-Andersén

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
128969213924455
12.
Jerry Nilsson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
130958914123455
13.
Magnus Svensson

Osby Jaktskytteklubb
1369791129453
14.
Oskar Liljekvist

Svenljunga Skytteförening
1249594136449
15.
Patrik Magnil

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1359593126449
16.
Tommie Olsson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
1308888142448
17.
Emil Bengtsson

Riseberga JSK Lerduva
1369085133444
18.
Patric Johnsson

Ljungby Jaktskytteklubb
1288988132437
19.
Robert Henriksson

Järlövs Sportingclub
1259189129434
20.
Robin Andersson

Osby Jaktskytteklubb
1189692128434
21.
Michael Kvist

Götene Sportskytteklubb
1289386126433
22.
Mikael Johansson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1198885135427
23.
Claes Gustavsson

Järlövs Sportingclub
1288886117419
24.
Jan Johansson

Habo Jaktvårdsförening
1249380120417
25.
Niclas Svensson

Habo Jaktvårdsförening
1238380123409

Klass Dam
1.
Mathilda Lishöj

Strövelstorps Jaktskytteklubb
1409592140467
2.
Mia Gustafsson

Tranås Jaktvårdsförening
1299494139456
3.
Pernilla Stensson

Svenljunga Skytteförening
1269088134438
4.
Sara Lundström

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1209490119423
5.
Helene Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
1178281126406
6.
Sabina Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
1178482121404
7.
Anna Persson

Dokkas Skytteförening
1078276126391
8.
Karin Markusson

Östhammars Jaktskytteklubb
106887198363

Klass 50+
1.
Mikael Karlsson

Fridafors Skytteförening
1409494141469
2.
Ronny Gustafsson

Fridafors Skytteförening
1359393142463
3.
Ove Lundström

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1359795134461
4.
Glenn Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
1359695134460
5.
Bertil Josefsson

Götene Sportskytteklubb
1368988139452
6.
Bo Andersson

Nordmalings Jaktskytteklubb
1339690131450
7.
Percy Edin

Östhammars Jaktskytteklubb
1289086137441
8.
Bo Nilsson

Järlövs Sportingclub
1319188130440
9.
Douglas Hjärtinge

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1268988134437
10.
Kim Andersen

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1258987135436
11.
Kenneth Nylander

Götene Sportskytteklubb
1278886134435
12.
Roland Håkansson

Jaktskytteklubben Falken
1179190134432
13.
Peter Nilsson

Abilds Sportskytteklubb
1268482138430
14.
Anders Berntsson

Caprinus Sporting Club
1268987126428
15.
Morgan Andersson

Habo Jaktvårdsförening
1198977125410
16.
Owe Hammar

Roslagens Jaktskytteklubb
1218280126409
17.
Jonny Eriksson

Östhammars Jaktskytteklubb
1208479122405

Klass 60+
1.
Leif Ernstsson

Gullspång Jaktskytteklubb
1379392136458
2.
Torvald Markusson

Östhammars Jaktskytteklubb
1319392140456
3.
Lennart Andersson

Svenljunga Skytteförening
1379590134456
4.
Benny Pettersson

Södertälje Jaktvårdsförening
1368986138449
5.
Jan Widell

Bredareds Sportskytteklubb
1309084136440
6.
Kjell-Åke Nilsson

Fridafors Skytteförening
1278784130428
7.
Börje Sandberg

Växjö Jaktskytteklubb
1238887129427
8.
Sune Andersson

För.jaktskyttarna Trollhättan
1198787131424
9.
Gert Andersson

Osby Jaktskytteklubb
1238887126424
10.
Billy Hallberg

Oppunda Jaktskytteklubb
1209283125420
11.
Göran Boo

Strövelstorps Jaktskytteklubb
1248773131415
12.
Lars Edvardsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1168582130413
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)