www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat sammanlagt serie 5
- Resultat sammanlagt serie 6
- Resultat sammanlagt serie 6 + final
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat klassvis serie 5
- Resultat klassvis serie 6
- Resultat klassvis serie 6 + final
- Ranking 2016
- LLT4
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Dam, Junior & Öppna SM + Öppen klass samt LLT 4 (Sista uttagningen till landslaget), Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2. till 3. juli 2016

Uppdaterad: 03.03.2017 kl 20:05

Resultat klassvis serie 4


Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
24222325Sum: 94
2. Mathilda Lishöj
1982867 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
23202523Sum: 91
3. Pernilla Stensson
1949974 - Svenljunga Skytteförening
19212424Sum: 88
4. Helene Larsson
961635 - Frillesås Sportskytteklubb
19232121Sum: 84
5. Anna Persson
122595 - Dokkas Skytteförening
21202319Sum: 83
6. Sabina Larsson
1318169 - Frillesås Sportskytteklubb
19241721Sum: 81
7. Sara Lundström
1413696 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21132023Sum: 77
8. Karin Markusson
1401235 - Östhammars Jaktskytteklubb
19141915Sum: 67
9. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
15201318Sum: 66
10. Susanne Nordh
1495590 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
17151913Sum: 64
11. Maria Löfvén
02067995 - Järlövs Sportingclub
14151216Sum: 57

Klasse Junior
1. Marcus Bryntesson
1012072 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24242325Sum: 96
2. Emil Bagger-Jörgensen
309674 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
23242223Sum: 92
3. Jonny Thrygg
471499 - Högforsbruks Idrottsförening
20222225Sum: 89
4. Edvin Isaksson
00920669 - Habo Jaktvårdsförening
23192021Sum: 83
5. David Jonsson
1384869 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
15251624Sum: 80
6. Albin Larsson
2901219 - Frillesås Sportskytteklubb
16202216Sum: 74

Klasse Senior
1. Göran Martinsson
962697 - Frillesås Sportskytteklubb
24242425Sum: 97
2. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24232425Sum: 96
3. Tommie Olsson
00724661 - Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
25222325Sum: 95
4. Patrik Wahlberg
642072 - Visby Lerduveklubb
22242524Sum: 95
5. Bernt Johanson
1031303 - Björneborgs Jaktskytteklubb
23242424Sum: 95
6. Niclas Boo
1074599 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
25232522Sum: 95
7. Fredrik Amour
1949996 - Svenljunga Skytteförening
25242422Sum: 95
8. Henrik Johansson
01399822 - Caprinus Sporting Club
24222523Sum: 94
9. Jerry Nilsson
937667 - Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
24232423Sum: 94
10. Alexander Hansson
00641773 - Berga Jaktskytteklubb
24232423Sum: 94
11. Lars Gustavsson
1084207 - Älghults Jaktskytteklubb
20252325Sum: 93
12. Kent Stensson
1034979 - Svenljunga Skytteförening
23222424Sum: 93
13. Peter Nilsson
02117548 - Abilds Sportskytteklubb
24222324Sum: 93
14. Roland Håkansson
01670459 - Jaktskytteklubben Falken
24232224Sum: 93
15. Henrik Johansson
911059 - Järlövs Sportingclub
24242124Sum: 93
16. Ronny Gustafsson
1175107 - Fridafors Skytteförening
24222423Sum: 93
17. Kenneth Nylander
899674 - Götene Sportskytteklubb
23232522Sum: 93
18. Torvald Markusson
1401237 - Östhammars Jaktskytteklubb
23242223Sum: 92
19. Jörgen Ohlsson
1441600 - Falköpings Sportskytteklubb
24232421Sum: 92
20. Mikael Karlsson
819819 - Fridafors Skytteförening
24232421Sum: 92
21. Percy Edin
1398175 - Östhammars Jaktskytteklubb
23252420Sum: 92
22. Jörgen Eliasson
1724090 - Umeå Jaktskytteklubb
25252220Sum: 92
23. Johnny Håkansson
01686297 - Fridafors Skytteförening
21242224Sum: 91
24. Lars-Inge Larsson
1501499 - Sundsvalls Jaktskytteklubb
21222523Sum: 91
25. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
23212423Sum: 91
26. Leif Ernstsson
1031300 - Gullspång Jaktskytteklubb
23222323Sum: 91
27. Ulf Strandnert
00204929 - Visby Lerduveklubb
24212323Sum: 91
28. Mattias Broling
1516309 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
24222421Sum: 91
29. Robin Karlsson
02727720 - Osby Jaktskytteklubb
24232321Sum: 91
30. Kim Andersen
926246 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
24232321Sum: 91
31. Oskar Liljekvist
468500 - Svenljunga Skytteförening
19242324Sum: 90
32. Ingemar Magnusson
1563308 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21242124Sum: 90
33. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
24212124Sum: 90
34. Bertil Josefsson
911228 - Götene Sportskytteklubb
23251923Sum: 90
35. Benny Pettersson
1510945 - Södertälje Jaktvårdsförening
22232322Sum: 90
36. Per Adolfsson
560906 - Billeruds Jaktskytteklubb
24212421Sum: 90
37. Johan Hanson
2134949 - Nimrod Jakt och SSF
25222221Sum: 90
38. Jonas Karlsson
01980694 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
18242324Sum: 89
39. Christer Fredriksson
1406271 - Falköpings Sportskytteklubb
21242024Sum: 89
40. Jan Widell
1560453 - Bredareds Sportskytteklubb
22212323Sum: 89
41. Jan Peterson
1942910 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21212522Sum: 89
42. Reidar Johansson
04034721 - Högforsbruks Idrottsförening
22202522Sum: 89
43. Thomas Ahl
00005636 - Åby Skytteklubb
23232122Sum: 89
44. Erik Larsson
1496084 - Frillesås Sportskytteklubb
22222421Sum: 89
45. Magnus Svensson
01410733 - Osby Jaktskytteklubb
21242321Sum: 89
46. Mikael Johansson
734068 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
20202325Sum: 88
47. Lars Edvardsson
04120749 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
22192423Sum: 88
48. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
20232223Sum: 88
49. Arne Isaksson
01646227 - Nimrod Jakt och SSF
22232023Sum: 88
50. Patric Johnsson
04019944 - Ljungby Jaktskytteklubb
24192322Sum: 88
51. Glenn Larsson
960795 - Frillesås Sportskytteklubb
24202222Sum: 88
52. Lars Johansson
01057618 - Nordmalings Jaktskytteklubb
23212321Sum: 88
53. Bo Nilsson
511920 - Järlövs Sportingclub
22222023Sum: 87
54. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
22222221Sum: 87
55. Ulf Möller
1447443 - Högforsbruks Idrottsförening
19212323Sum: 86
56. Emil Bengtsson
1396511 - Riseberga JSK Lerduva
22212122Sum: 86
57. Anders Jonasson
652846 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
24182321Sum: 86
58. Robin Andersson
01653047 - Osby Jaktskytteklubb
21202321Sum: 85
59. Lennart Månsson
804 - Hässleholmsortens JSK
20242021Sum: 85
60. Anders Berntsson
2289453 - Caprinus Sporting Club
23221921Sum: 85
61. Bo Andersson
1546064 - Nordmalings Jaktskytteklubb
23231920Sum: 85
62. Michael Kvist
1111726 - Götene Sportskytteklubb
22222219Sum: 85
63. Patrik Magnil
00817198 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
19202025Sum: 84
64. Börje Sandberg
1556910 - Växjö Jaktskytteklubb
20212122Sum: 84
65. Billy Hallberg
01411072 - Oppunda Jaktskytteklubb
20212221Sum: 84
66. Robert Henriksson
752327 - Järlövs Sportingclub
23212020Sum: 84
67. Gert Andersson
01653046 - Osby Jaktskytteklubb
19202023Sum: 82
68. Gert Bryntesson
1012074 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
23212018Sum: 82
69. Fredrik Palm
41331 - Östhammars Jaktskytteklubb
20182122Sum: 81
70. Börje Magnusson
1526017 - Karlstads Jaktskytteklubb
18232119Sum: 81
71. Hannes Stålnacke
03578895 - Kiruna Jakt O FVF
19172123Sum: 80
72. Jan Johansson
01080891 - Habo Jaktvårdsförening
23211620Sum: 80
73. Jonas Arvidsson
00369112 - Osby Jaktskytteklubb
20231917Sum: 79
74. Morgan Andersson
2076103 - Habo Jaktvårdsförening
19212018Sum: 78
75. Claes Gustavsson
911067 - Järlövs Sportingclub
19212117Sum: 78

Klasse Öppen
1. Owe Hammar
688892 - Roslagens Jaktskytteklubb
22231823Sum: 86
2. Johan Nyberg
00335874 - Grums Jaktskytteklubb
23202320Sum: 86
3. Fredrik Andersson
191462 - Caprinus Sporting Club
22232120Sum: 86
4. Kjell-Åke Nilsson
1056995 - Fridafors Skytteförening
19241923Sum: 85
5. Per-Erik Carlsson
2871696 - Högforsbruks Idrottsförening
22212121Sum: 85
6. Markus Ritzen
04001119 - Ljungby Jaktskytteklubb
20212023Sum: 84
7. Göran Boo
1074597 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
20212122Sum: 84
8. Niclas Svensson
1265722 - Habo Jaktvårdsförening
21212022Sum: 84
9. Lars Persson
1176916 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22211821Sum: 82
10. Freddie Johnsson
1516290 - Alvesta Jaktskytteklubb
18192123Sum: 81
11. Lennart Strand
00937363 - Liatorps Jaktskytteklubb
21221919Sum: 81
12. Jonas Holmgren
04045410 - Kiruna Jakt O FVF
16222121Sum: 80
13. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
21192118Sum: 79
14. Kjell Nilsson
974909 - Östhammars Jaktskytteklubb
21202117Sum: 79
15. Lars-Åke Maxstadh
1153643 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
17182221Sum: 78
16. Jonny Eriksson
2177501 - Östhammars Jaktskytteklubb
17172420Sum: 78
17. Torsten Johannesson
48235 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
20201820Sum: 78
18. Kenneth Andersson
57170 - Falköpings Sportskytteklubb
17162221Sum: 76
19. Mika Harju
01239300 - Högforsbruks Idrottsförening
15192119Sum: 74
20. Daniel Andersson
00624746 - Högforsbruks Idrottsförening
19161520Sum: 70
21. Mats Olsson
00974989 - Högforsbruks Idrottsförening
16191718Sum: 70
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)