www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat sammanlagt serie 5
- Resultat sammanlagt serie 6
- Resultat sammanlagt serie 6 + final
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat klassvis serie 5
- Resultat klassvis serie 6
- Resultat klassvis serie 6 + final
- Ranking 2016
- LLT4
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Dam, Junior & Öppna SM + Öppen klass samt LLT 4 (Sista uttagningen till landslaget), Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2. till 3. juli 2016

Uppdaterad: 03.03.2017 kl 20:05

LLT4


Klass Junior
1.
Emil Bagger-Jörgensen

Strövelstorps Jaktskytteklubb
232422232321136
2.
Edvin Isaksson

Habo Jaktvårdsförening
231920212020123
3.
Albin Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
162022162017111

Klass Senior
1.
Fredrik Amour

Svenljunga Skytteförening
252424222424143
2.
Alexander Hansson

Berga Jaktskytteklubb
242324232424142
3.
Tommie Olsson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
252223252423142
4.
Patrik Wahlberg

Visby Lerduveklubb
222425242423142
5.
Niclas Boo

Strövelstorps Jaktskytteklubb
252325222423142
6.
Jerry Nilsson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
242324232324141
7.
Kent Stensson

Svenljunga Skytteförening
232224242523141
8.
Ronnie Vest-Andersén

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
242324252320139
9.
Mattias Broling

Gnosjöortens Jaktvårdsförening
242224212324138
10.
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
242421242421138
11.
Lars Gustavsson

Älghults Jaktskytteklubb
202523252520138
12.
Erik Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
222224212424137
13.
Oskar Liljekvist

Svenljunga Skytteförening
192423242125136
14.
Jörgen Eliasson

Umeå Jaktskytteklubb
252522202321136
15.
Mikael Johansson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
202023252423135
16.
Emil Bengtsson

Riseberga JSK Lerduva
222121222324133
17.
Patric Johnsson

Ljungby Jaktskytteklubb
241923222024132
18.
Robert Henriksson

Järlövs Sportingclub
232120202124129
19.
Magnus Svensson

Osby Jaktskytteklubb
212423212020129
20.
Robin Andersson

Osby Jaktskytteklubb
212023212122128
21.
Michael Kvist

Götene Sportskytteklubb
222222191823126
22.
Patrik Magnil

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
192020252022126
23.
Niclas Svensson

Habo Jaktvårdsförening
212120221722123
24.
Jan Johansson

Habo Jaktvårdsförening
232116202020120
25.
Claes Gustavsson

Järlövs Sportingclub
192121172217117

Klass Dam
1.
Mathilda Lishöj

Strövelstorps Jaktskytteklubb
232025232524140
2.
Mia Gustafsson

Tranås Jaktvårdsförening
242223252124139
3.
Pernilla Stensson

Svenljunga Skytteförening
192124242323134
4.
Helene Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
192321211923126
5.
Anna Persson

Dokkas Skytteförening
212023192122126
6.
Sabina Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
192417212020121
7.
Sara Lundström

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
211320232121119
8.
Karin Markusson

Östhammars Jaktskytteklubb
19141915151698

Klass 50+
1.
Ronny Gustafsson

Fridafors Skytteförening
242224232425142
2.
Mikael Karlsson

Fridafors Skytteförening
242324212425141
3.
Bertil Josefsson

Götene Sportskytteklubb
232519232425139
4.
Peter Nilsson

Abilds Sportskytteklubb
242223242025138
5.
Percy Edin

Östhammars Jaktskytteklubb
232524202124137
6.
Kim Andersen

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
242323212024135
7.
Ove Lundström

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
202322232224134
8.
Glenn Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
242022222323134
9.
Douglas Hjärtinge

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
242121242321134
10.
Roland Håkansson

Jaktskytteklubben Falken
242322242120134
11.
Kenneth Nylander

Götene Sportskytteklubb
232325222219134
12.
Bo Andersson

Nordmalings Jaktskytteklubb
232319202224131
13.
Bo Nilsson

Järlövs Sportingclub
222220232419130
14.
Anders Berntsson

Caprinus Sporting Club
232219212021126
15.
Owe Hammar

Roslagens Jaktskytteklubb
222318232218126
16.
Morgan Andersson

Habo Jaktvårdsförening
192120182324125
17.
Jonny Eriksson

Östhammars Jaktskytteklubb
171724202222122

Klass 60+
1.
Torvald Markusson

Östhammars Jaktskytteklubb
232422232424140
2.
Benny Pettersson

Södertälje Jaktvårdsförening
222323222424138
3.
Jan Widell

Bredareds Sportskytteklubb
222123232423136
4.
Leif Ernstsson

Gullspång Jaktskytteklubb
232223232421136
5.
Lennart Andersson

Svenljunga Skytteförening
222222212423134
6.
Göran Boo

Strövelstorps Jaktskytteklubb
202121222423131
7.
Sune Andersson

För.jaktskyttarna Trollhättan
232124232119131
8.
Lars Edvardsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
221924231923130
9.
Kjell-Åke Nilsson

Fridafors Skytteförening
192419232322130
10.
Börje Sandberg

Växjö Jaktskytteklubb
202121222421129
11.
Gert Andersson

Osby Jaktskytteklubb
192020232222126
12.
Billy Hallberg

Oppunda Jaktskytteklubb
202122212120125
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)